5 tipů, jak připravit baby shower pro budoucí maminky

Taky vás čeká to krásné období, kdy budete maminkou? Nebo se tato radostná událost odehrála v prostředí vašich kamarádek a rodiny? Pak jistě chcete vše pořádně oslavit a ukázat, jak moc se na budoucí přírustek nové generace těšíte. Pojďme se společně podívat na veškeré přípravy, co tzv. Baby shower přináší!

Tak tedy zásadní věc je pohlaví dítěte, které pak bude ovládat barvu všech doplňků a darů. Bude to tedy modrá nebo růžová? Podle barev pak budeme zařizovat také veškeré doplňky místa konání baby shower, ať už v oblíbené restauraci nebo pohodlí domova.

Jako první milou věc, můžete mamince pořídit šerpu v modré nebo růžové barvě – mum to be. Tu pak můžeme mít oslavenkyně po celou dobu baby shower na sobě a můžete se tak pyšnit svou novou krásnou budoucností plnou radosti s malým nemluvnětem. Můžete také vyrobit dort s narozeninovou svíčkou číslo 0, na znamení startu odpočítávání věku človíčka. Nesmí chybět závěsné spirály a konfety. Výzdobu baby shower můžete také doplnit o balónky, ať už pastelově růžové či modré, nebo balónky s puntíky. Pokud máte rádi netradiční vzory, pak můžete vybrat balónek například s potiskem slona.

Nejdůležitější je ovšem si baby shower pořádně užít! Tak hurá do toho!