Blog

Je to kluk! Aneb párty dekorace v modré barvě

Má přijít na svět další roztomilý klouček a vy se chystáte tuto radostnou událost řádně oslavit? Pak by na takové oslavě měla být dominantou především modrá barva! Párty dekorace v modré barvě jsou vhodné jak… (Celý text)

5 tipů na výzdobu v mexickém stylu

Plánujete večírek ve stylu Mexiko, chcete zajistit vaší párty autenticitu a originalitu a nejste si jisti, jaká výzdoba by byla vhodná? Mexiko je země plná kontrastů a proto by hlavní dominantou na mexické párty měly být předevš&iac… (Celý text)

Balonky ve tvaru písmen jako hit Instagramu

Žádná rodinná oslava se neobejde bez výzdoby, a proč nezpestřit oslavu třeba nejnovějšími trendy? Nafukování balonků není nic nového, ale co takhle foliové balonky? A co rovnou balonky ve tvaru čísel či písmen jako dekorace pro origin&aacu… (Celý text)

PINK PÁRTY: Tipy na růžové dekorace a doplňky

Jen růžová to může být…..? Asi se budete divit, ale růžová je jedna z mých oblíbených barev. Chápu, že v určitém věku se asi budu cítit jako přestárlá panenka Barbie, ale působivost této barvy mě prostě přitahuje. Máte to … (Celý text)

Levandulová, aneb svatba ve style Provence

Nedokážete si představit svůj život bez vůně levandule? Jste milovníky skvostného francouzského vína? Pak jistě uvažujete o svatbě ve stylu Provence. Provence je známé pro své parfémy, levanduli, výborné růžové víno a hlavně celkovou pohod… (Celý text)

Čím vyzdobit svatební sweet bar?

Svatební hostina není pouze o hlavním jídle, ale také o sladkých dezertech. Jak ale můžeme sweet bar a candy bar naaranžovat tak, aby dezerty doslova lákaly k nakousnutí? Začněme u snack baru, ten by měl jistě nabídnout nějaké malé dobroty a jednohubky.… (Celý text)

Padesátka na krku a naše doplňky všude okolo

Není vám už osmnáct? A ani třicet? Tak nevěšte hlavu, kdo by to na vás poznal, že už oslavíte padesátku. S dobrou náladou a úsměvem na tváři, vám každý bude jistě hádat nejméně o dvacet let méně. Takov&aac… (Celý text)

Jak připravit narozeninovou oslavu bez stresu

Rok se s rokem sešel a my opět máme o nějaký ten rok navíc. I když máme z věku často depresi, tak ji na ten jeden náš slavný den zahoďme a užijme si den plný dobrého jídla, alkoholu a přátel. Depresi můžeme mít potom. Teď už… (Celý text)

Rozlučka se svobodou? S námi vždy originálně!

Odzvonil vám sladký čas se statusem v občance svobodný? A víte, že je čas si poslední noc svobody pořádně užít, ať stojí za to máte na co vzpomínat? První svatbu máme přeci jen jednou, tak hurá do klubu.Pro družičk… (Celý text)

5 rad, jak vytvořit dětskou oslavu

Každý rok si lámeme hlavu nad oslavou pro naše malé poklady. Chceme vždy originální oslavu, která rozzáří oči a zahřeje na duši. Jak tedy takovou dětskou oslavu vytvořit? V jakém stylu? Co použít?Děti mají vždy jasnou p… (Celý text)