Čím vyzdobit svatební sweet bar?

Svatební hostina není pouze o hlavním jídle, ale také o sladkých dezertech. Jak ale můžeme sweet bar a candy bar naaranžovat tak, aby dezerty doslova lákaly k nakousnutí? Začněme u snack baru, ten by měl jistě nabídnout nějaké malé dobroty a jednohubky. Naaranžujme je tedy na velké tácy, nezapomeňme však na jednu velmi důležitou vychytávku, a to napichovátka, která umožní snadnou konzumaci jídel. Na stůl pak rozhoďte konfety a papírové spirály stříbrné či odvážné červené barvy pro podtrhnutí romantické atmosféry.

Sweet bar a candy bar pak můžeme obzvláštnit pomocí doplňků v pastelových barvách. Nebojte se použít pastelové nebo bílé balónky, jak klasické tak obří velikosti a nejrůznější napichovátka pro cupcaky a drobné sladkosti. Malé dortíky můžete také zabalit do drobných papírových krabiček na dorty, hosté si pak mohou odnést i malou pozornost domů a vzpomínat na báječnou svatbu.

Nezapomeňte ani na girlandy ve tvaru srdce a závěšné spirály v celém areálu, kde bude snack bar a sweet bar pro vaše milé. Všechny doplňky můžete nakoupit přímo na našem e-shopu, neváhejte!