Halloweenské kostýmy a masky

Halloween a s ním spojené párty jsou čím dál tím oblíbenější i mimo anglosaský svět. A protože je tento svátek tradičně spojen se světem mrtvých, čarodějnicemi, duchy, zombie a strašidly, hodí se na Halloween kostýmy a masky horrorového typu, čím strašidelnější, tím lepší.

Na své si přijdou dámy i pánové. V kostýmu panenky jako vystřižené z horroru, nebo její strašidelné kamarádky budou dámy stále vypadat svůdně a sexy. Ženský look si udržíte i jako posedlá Judy nebo krásná Vampírka. Pokud chcete vypadat svůdně, najdete u nás kostýmy sexy jeptiška, vojanda, uniformy, roztleskávačka, pirátka, kostlivka, nebo čertice.

Pánové se zas mohou převléknout za posedlou loutku či za Slappyho z hororového seriálu Goosebumps. Pokud jako muž  na nějaké velké převlékání moc nejste, stačí obléknou bílé triko, lehce ho pocákat krví a chopit se motorové pily. V tomto případě mohou být zajímavým detailem i krvavé ruce. Zaslouženou pozornost však získáte i v kostýmu zombie trpaslíka, nebo hororového klauna.

Za klauna se můžete převléknout, ať už jste holka nebo kluk. Stačí nasadit tu správnou masku a nikdo vás nepozná. Váš klaunský kostým doplňte třeba o zakrvácenou mačetu a můžete vyrazit na jakýkoliv halloweenský nebo hororový večírek.