Jak připravit narozeninovou oslavu bez stresu

Rok se s rokem sešel a my opět máme o nějaký ten rok navíc. I když máme z věku často depresi, tak ji na ten jeden náš slavný den zahoďme a užijme si den plný dobrého jídla, alkoholu a přátel. Depresi můžeme mít potom. Teď už jen zbývá maličkost, sehnat jídlo, vyzdobit místo akce a pak se celý večer usmívat. Jak usnadnit aspoň jednu věc z celého postupu? Nakupujte přes internet! Zajistíte si tak nejen pohodlí doručení až k vám domů, ale často i mnohem výhodnější ceny, v neposlední řadě pak široký výběr produktů.

První věc, co budeme potřebovat jsou dekorace. Jistě budeme potřebovat papírové girlandy, které přidají prostoru konání akce slavnostní místo a také mnohem útulnější. Můžete vybírat z různých typů girland, jako s věkem oslavence, s různými motivy nebo jen čistě barevné. Dále pak balónky. Ty také záleží na typu akce, pro děti s pohádkovými motivy, dospělé mohou být čistě barevné nebo s čísly oslavenců. Vyzkoušejte třeba i fóliové balónky. Pokud chcete dát oslavě jiný rozměr, nezapomeňte koupit hélium, které se postará i o pozdější zábavu.

Párty sebou nesou také hory nádobí a úklidu, který zažene veškerou radost a energii z vydařené oslavy. Nezapomeňte na papírové nádobí – kelímky, talíře a brčka. Buďte originální i v těchto na první pohled obyčejných věcech. Každý detail se počítá. Přizpůsobte i nádobí tématu párty!

Pro zábavu nebo i zlatý hřeb večera můžete použít vystřelovací konfety nebo balónky na vodu, které nezkazí žádnou legraci!