Levandulová, aneb svatba ve style Provence

Nedokážete si představit svůj život bez vůně levandule? Jste milovníky skvostného francouzského vína? Pak jistě uvažujete o svatbě ve stylu Provence. Provence je známé pro své parfémy, levanduli, výborné růžové víno a hlavně celkovou pohodu a nádherné místa na jihu Francie. A také si pod Provence představíme nádhernou a uklidňují levandulovou barvu, která se k svatebnímu obřadu hodí bez jediné pochyby!

Svatba ve stylu Provence by jistě měla probíhat na zámku nebo v létě v prostředí rozkvetlé zahrady doplněné o levanduli a bílé růže. Jak vybrat správné doplňky? Vše by určitě mělo být laděno do levandulové a bílé barvy. Ulička k oltáři může být vyzdobena bílými girlandami a fialovými koulemi pom pom, doplněna a natrhanou levanduli samotnou. Svatební tabule pak ozdobme závěsnými spirálami v levandulové, doplňme o balónky v čistě bílé barvě. Na stůl lze rozházet fialové a bílé konfety ve tvaru srdíček. Pro beznadějné romantičky pak doporučujeme umělé plátky růže ve světle fialové a bílé barvě.

Svatba ve stylu Provence bude zkrátka celá provázena náznaky jihu Francie, místa, kde se jistě rádi vypravíte i na svatební cestu!