Rozlučka se svobodou? S námi vždy originálně!

Odzvonil vám sladký čas se statusem v občance svobodný? A víte, že je čas si poslední noc svobody pořádně užít, ať stojí za to máte na co vzpomínat? První svatbu máme přeci jen jednou, tak hurá do klubu.

Pro družičky nebo pro svědka ovšem začíná čas přípravy rozlučky se svobodou. Ne vše se ovšem musí zdát na první pohled složité. Internet vám nabídne pomocnou ruku a vy vše zařídíte s pohodlí domova s hrnkem kávy v ruce. Pojďme se tedy na to společně podívat. Rozlučka se svobodou lze pojmout mnoha způsoby. Ať už koupíte nevěstě čelenku se závojem nebo korunku, až po plyšová pouta. Záleží jen na vaší fantazii a v té přeci mezi nekladou. Jestli chcete ještě více originální styl, pak můžete budoucí nevěstě pořídit panák s penisem, který si pověsí na krk a tím si zaručí ráno pořádnou kocovinu. Na domácí párty pak nezapomeňte vyzkoušet brčka s tvarem penisu nebo například svíčky ve tvaru penisu, které můžete zapíchnout do pořádné sladké bomby. Pokud chcete zajít dále, můžete pořídit i obrovský fóliový balón ve tvaru penisu. Ten oživí každou fotku a rozparádí všechny ženy v okolí.

Pro beznadějné romantičky, pak bude srdíčková výzdoba, ta pravá. Balónky s potiskem srdce, girlandy nebo umělé okvětní lístky růže. Se světlem plovoucích svíček jistě nezapomenutelná atmosféra.

Pro družičky a doprovod se jistě hodí placky (Bride to be, Hen party) nebo šerpy, které vašemu průvodu zajistí do každého klubu bez čekání dlouhé řady na vstup. Dámy, přeci mají přednost, zejména při poslední noci bez závazků!