Párty v barvách


Doplňky, které se hodí na slavnostní stolování

Připravujete slavnostní stolování v rámci svatby či oslavy výročí? Nabízíme slavnostní dekorace včetně slavnostního prostírání, které rozzáří každý stůl tak, že bude zvát přímo k okamžitému usazení. Doplňky pro slavnostní stolování bývají často zanedbávaným prvkem oslav, nicméně pokud je občerstvení důležitou součástí vaší oslavy a pokud u něj hosté stráví většinu oslavy, měl by stůl vypadat slavnostně. 

Pro decentní ozdobení doporučujeme organzu na stůl, nejlépe v barvě, ve které je i ostatní výzdoba, aby bylo vše sladěno a působilo tak upraveným dojmem. Rovněž stuhy či mašle ozdobí vaši tabuli velice elegantně. Již máte stůl vyzdobený, ale stále vám připadá, že by to chtělo ještě něco navíc? Vyzkoušejte ozdoby na skleničky – skvěle ozdobí jinak průhledné nevýrazné sklo. 

Vypadá vaše tabule grandiózně, ale do slavnostního dojmu jí stále něco schází? Odpovědí mohou být slavnostní konfety – přestože je mohou někteří považovat za kýčové, příliš jemné výzdobě dodají slavnostní prvek. Pro svatby či jiné události rovněž nabízíme papírové jmenovky a dárkové krabičky různých barev – stačí si vybrat.