Párty v barvách


PINK PÁRTY: Tipy na růžové dekorace a doplňky

Jen růžová to může být…..? Asi se budete divit, ale růžová je jedna z mých oblíbených barev. Chápu, že v určitém věku se asi budu cítit jako přestárlá panenka Barbie, ale působivost této barvy mě prostě přitahuje. Máte to podobně? Když vstoupíte do obchodního centra, zastavíte se hned u první růžové věci, podíváte se na cedulku a teprve pak si uvědomíte, že velikost pro 8-12 let vám už zřejmě nebude? Nebudeme doma truchlit při svíčkách, ale co takhle uspořádat pořádnou dámskou jízdu, kde černá barva bude naprosto out.

 

V tomto případě vám postačí byt, dům, či zahrada, plán mimo domov pro vaše polovičky a vše může začít. Růžová výzdoba bude 100% in. Proto nesmí být nouze o růžové konfety a girlandy. Z barevných balonků vybereme ty nejrůžovější. Nezapomeňte na růžové serpentiny, dále pro hospodyňku velmi oblíbené růžové konfety. Mimořádně skvěle se na pergole budou vyjímat zavěšené růžové lampiony. Aby toho nebylo málo, i celou hostinu můžete dotvářet za pomocí růžových doplňků. Kdo neví jaké, malá rada pro vás. Oblíbené dámské pití v růžových kelímkách, Soutěž v rychlosti pití drinků, vylepšíte a ztížíte papírovými růžovými brčky. Vrcholem večera bude samozřejmě růžová dortová fontána. 

Z dámské jízdy se může stát opravdové rally pro budoucí nevěstu, Mám, namysli rozlučku se svobodou. Abyste si při té rychlé jízdě nezničili účes, využijte řady nabídek, které vám vlasy ještě lépe zafixují než samotný ultra mega strong lak. Například tedy korunku pro budoucí nevěstu, a aby nedošlo ke konfliktu, tak pro družičky čelenky.

 

 

Všechny růžové propriety naleznete na webových stránkách: www.party-vyzdoba.cz.