Párty v barvách


Blog

Надувные цифры

Ждет вас празднование юбилея, годовщина или вы просто хотите встретить Новый год? На таких событиях обязательно должны присутствовать надувные цифры, которые будут отличным дополнением к вашей вечеринке. Вы точно произведете впечатление и на именинника, и на гостей. У нас в продаже вы их найдете великое множество. Золотые, сереб… (Celý text)

Празднование дня рождения ребенка

Вас ожидает день рождение вашей маленькой радости и хотите устроить праздник, который будет продуман от А до Я? Вы хотите спланировать вечеринку, для которой вам не придется создавать украшения самостоятельно, но хотите, чтобы она была украшена как можно лучше? Вашему ребенку нравиться определённый герой, мультик или суперг… (Celý text)

Надувание шариков гелием

Планируете празднование дня рождения, свадьбу, мальчишник или просто хотите порадовать детей воздушным шариком? Наш интернет-магазин и торговые точки предлагают различные типы и цветовые комбинации шаров для тематических вечеринок. Мы предлагаем воздушные шары из латекса и фольги для любого случая – день рождения, мальчишн… (Celý text)

Zažijte ten pravý karneval v Ostravě!

Zorganizovat veselý a barevný karneval nemusí být zdaleka tak těžký úkol, jak by se na první pohled mohlo zdát. Co k tomu stačí? Vhodný prostor, hudební výběr, malé občerstvení a masky! Jak si ulehčit práci, a přesto se … (Celý text)

Party! Party! Party! Ostrava!

Jak připravit opravdu skvělou silvestrovskou party? Nebojte se stříbrného lesku, konfet ani výrazných barev! Vyzdobte celý byt, prostřete slavnostně stůl a přivítejte své hosty v originálním outfitu! Silvestr má být slavnostním vstupem do no… (Celý text)

Nejlepší párty dekorace v Ostravě

Každý den je příležitostí k oslavě, dát si dobré jídlo a pití, strávit čas s rodinou nebo přáteli. Narozeniny, svatba, Vánoce pak důležitosti setkání a radosti ještě znásobují! Plánujete oslavu, chcete pozvat host… (Celý text)

Halloween v Ostravě

Den 31. řijna se již tradičně oslavuje tradice anglosaských zemí - Halloween. Tento cizí  svátek jsem si přebrali trochu po svém. Zkrátka jsem si z něj vzali to, co se nám líbilo. Narozdíl od anglosaských zemí u nás děti nechodí večer… (Celý text)

Halloweenská párty Liberec

Anglosaskému lidovému svátek se v poslední dekádě dostalo přijetí i u nás. Zejména tradice dlabání dýní do kterých se vloží svíčka, tzv. Jack-o'-lantern legenda praví, že vydlabané dýně svítí… (Celý text)

Vánoce v Ostravě

Vánoce nejsou pouze den, kdy do obýváku dorazí Ježíšek, máma smaží kapra a táta se bude snažit umístit stromeček do stojanu tak, aby byl rovně. Vánoce jsou celým tím kouzelným obdobím, kdy v obchodech hrají koledy, v&y… (Celý text)

Latexové balónky

Latexové balónky jsou klasika! Hodí se jak k narozeninám, oslavě svátku, tak i třeba na rozlučku se svobodou, či jiné oslavy. Nyní jsou kromě klasických bez potisku, tak i nespočet druhů potisků na balónky. Vybírat můžete z nespočet barevných … (Celý text)

Nafukovací čísla

Nafukovací čísla jsou z foliového materiálu a nafukujeme je heliem, aby létali. V naší nabídce naleznete velká nafukovací čísla o velikosti přibližně 83 cm nebo menší čísla o 34 cm. Čísly se tak narozeninový oslavenec… (Celý text)

Doplňky na festivaly Příbram

Léto se blíží a s ním nevyhnutelně také velké množství nejrůznějších hudebních i jiných festivalů. A ty si přece nemůžete nechat ujít! Hudba, zábava, léto, sluníčko, spousta skvělých přátel, a to není… (Celý text)

Velikonoce Příbram

Velikonocemi se každoročně připomíná ukřižování a později rovněž i zmrtvýchvstání Ježíše Krista, v pohanských svátcích se jednalo o slavení a vítání jara. Tradice funguje v celé zemi, někde jen symbolicky, na me… (Celý text)

Jak oslavit den Dětí v Plzni?

Pokud jsou děti šťastné, jsme šťastní také. Jak v Plzni nejlépe oslavit jejich den? No přece s pořádnou dávkou zábavy a karnevalou atmosférou. Děti milují balónky. Jde o nejméně náročný dárek, se kterým si vyst… (Celý text)

Nový rok v Plzni

Zakončení roku starého a vítání roku nového, plni očekávání, že to špatné zůstane v tom starém a ten nový bude prostě ten nejlepší, odhodíme co nás tíží do starého - no, všichni to zn… (Celý text)

Pivní slavnosti v Příbrami

Taky patříte mezi milovníky piva a nemůžete se dočkat na další Příbramské pivní slavnosti? Moc dobře si uvědomujeme, že na pivních slavnostech je nejdůležitější právě ono PIVO, ale ještě větší zábavu si s kamarády… (Celý text)

Plesová sezóna v Příbrami

Plesy jsou v Česku velice oblíbenými a dlouho očekávanými událostmi roku. Plesy jsou neodmyslitelnou součástí života lidí všech věkových kategoriích. Lidé mají šanci se obléci do krásných šatů, udělat si … (Celý text)

Vánoce v Příbrami

Období vánočních svátků s sebou přináší spousty krásných chvílí s Vašimi nejbližšími, ale napadlo Vás, že byste také mohli uspořádat pořádnou vánoční párty? Vánoce sa… (Celý text)

Rozlučka se svobodou Plzeň

Dámy, blíží se vysněný den vaší kamarádky a bude se vdávat? Pak ji musíte udělat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou! I v tomto vám Ptákoviny Plzeň mohou pomoci. V našem sortimentu naleznete spoustu produktů pro tuto divokou událost… (Celý text)

Mikuláš v Plzni

Ptákoviny Plzeň vám nabízí široký sortiment karnevalových kostýmů a doplňků. Chcete mít svatozář, rozdávat úsměvy a odměny? Nebo snad se zlatou holí, bílým plnovousem a mitrou na hlavě poslouchat básně? Či snad b&yacut… (Celý text)

Výzdoba Valentýn

Každý rok se po celém světě 14. února slaví svátek všech zamilovaných - svatý Valentýn. Příběh Svatého Valentýna, patrona všech zamilovaných, je však stále zahalen velkým tajemstvím. Den svatého V… (Celý text)

Masopust Příbram

Tradiční česká oslava ke konci zimy je pohanským zvykem slavení mezipostní doby. K jeho slavení tradičně patří průvody, česká jídla a zabijačky. Často se dělají i masopustní plesy.V Příbrami se tradičně koná koncem února haví… (Celý text)

Párty výzdoba Plzeň

Padlo na vás pořádání večírku či oslavy a vy prostě nevíte co dřív? Co takhle udělat    super tématickou párty na kterou se bude vzpomínat ještě hodně dlouho. V naší plzeňské prodejně najdete vše co budete potřebova… (Celý text)

Svatební výzdoba Plzeň

Dostali jste od ženicha či nevěsty za úkol zařídit hostinu a vyzdobit svatební sál v Plzni nebo jejím okolí? Nebo jste vy nastávající ženich či nevěsta a chcete si svatební výzdobu udělat podle svých představ? Takový úkol se může zd… (Celý text)

Dokonalá základna pro vaší party!

Každému večírku musí předcházet precizní příprava! Na seznamu povinností hostitele je nejen zajistit mimořádné chuťovky a výběr nápojů. Opomenout nesmí přípravu alespoň rámcového programu večera a samozřejmě upravit mí… (Celý text)

Loučení se svobodou

Loučení se svobodou, nebo taky rozlučka se svobodou, je tradiční oslavou na počest ženicha či nevěsty. Někdy jde pouze o jednodenní akci, ale velmi oblíbené jsou také víkendové či vícedenní akce, které většinou pořádají nejbliž… (Celý text)

Párty v barvách

Chcete uspořádat párty, která bude vypadat stylově, ale nenapadá vás žádné téma? Nic se neděje! Zkuste si prostě vybrat jen jednu nebo více barev. Pokud vše sjednotíte a vyšperkujete ve vybraných barvách, zanecháte stejn&yacu… (Celý text)

Nafukování balónků héliem

Balónková výzdoba patří k nejvýraznější a nejpestřejší výzdobě vůbec. Stačit vám bude trochu tvořivosti a krásná a jedinečná výzdoba je na světě. Ale nejenom to, takovým pugétem nafouklých balónků … (Celý text)

Party obchod Praha

Narozeniny, rozlučka se svobodou, svatba, Halloween, Valentýn, Silvestr, Vánoce, narození dítěte nebo povýšení v práci, ať slavíte cokoliv, u nás najdete ty správné party doplňky, dekorace a kostýmy. Girlandy, balónky, lampiony, ko… (Celý text)

Nafukování balónků Brno

Chystáte party nebo chcete jen tak někomu udělat radost? U nás si vyberete z obrovského množství latexových a fóliových balónků, které vám nafoukneme přímo na prodejně heliem. Balónky nafukujeme na počkání, ušetříte si… (Celý text)

Silvestr a silvestrovské dekorace

Ano, už je to tu zase. V obchodech se objevila vánoční výzdoba a konec roku tady bude co nevidět. A s koncem roku přichází Silvestr, jeho každoroční oslavy, loučení se Starým rokem a vítání toho Nového. Jak ho budete letos tr&… (Celý text)

Párty výzdoba Brno

Rozlučka se svobodu, oslava narozenin, svatba, silvestr, Halloween, Vánoce, maturita, povýšení v práci, narození miminka… nějaký důvod pro pořádání party, večírku, nebo chcete-li, setkání s přáteli se… (Celý text)

Halloweenské kostýmy a masky

Halloween a s ním spojené párty jsou čím dál tím oblíbenější i mimo anglosaský svět. A protože je tento svátek tradičně spojen se světem mrtvých, čarodějnicemi, duchy, zombie a strašidly, hodí se na Halloween kostýmy a masky&… (Celý text)

Výzdoba a dekorace na Halloween

Jak se blíží konec října, dny se zkracují a tma přichází každý večer o něco dříve, začínají se před dveřmi domů, ale i před vstupy do restaurací, obchodů a kaváren objevovat vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř, nekl… (Celý text)

Je to kluk! Aneb párty dekorace v modré barvě

Má přijít na svět další roztomilý klouček a vy se chystáte tuto radostnou událost řádně oslavit? Pak by na takové oslavě měla být dominantou především modrá barva! Párty dekorace v modré barvě jsou vhodné jak… (Celý text)

5 tipů na výzdobu v mexickém stylu

Plánujete večírek ve stylu Mexiko, chcete zajistit vaší párty autenticitu a originalitu a nejste si jisti, jaká výzdoba by byla vhodná? Mexiko je země plná kontrastů a proto by hlavní dominantou na mexické párty měly být předevš&iac… (Celý text)

Balonky ve tvaru písmen jako hit Instagramu

Žádná rodinná oslava se neobejde bez výzdoby, a proč nezpestřit oslavu třeba nejnovějšími trendy? Nafukování balonků není nic nového, ale co takhle foliové balonky? A co rovnou balonky ve tvaru čísel či písmen jako dekorace pro origin&aacu… (Celý text)

Levandulová, aneb svatba ve style Provence

Nedokážete si představit svůj život bez vůně levandule? Jste milovníky skvostného francouzského vína? Pak jistě uvažujete o svatbě ve stylu Provence. Provence je známé pro své parfémy, levanduli, výborné růžové víno a hlavně celkovou pohod… (Celý text)

Čím vyzdobit svatební sweet bar?

Svatební hostina není pouze o hlavním jídle, ale také o sladkých dezertech. Jak ale můžeme sweet bar a candy bar naaranžovat tak, aby dezerty doslova lákaly k nakousnutí? Začněme u snack baru, ten by měl jistě nabídnout nějaké malé dobroty a jednohubky.… (Celý text)

Jak připravit narozeninovou oslavu bez stresu

Rok se s rokem sešel a my opět máme o nějaký ten rok navíc. I když máme z věku často depresi, tak ji na ten jeden náš slavný den zahoďme a užijme si den plný dobrého jídla, alkoholu a přátel. Teď už jen zbývá mal… (Celý text)

Rozlučka se svobodou? S námi vždy originálně!

Odzvonil vám sladký čas se statusem v občance svobodný? Poslední noc svobody je třeba si pořádně užít, ať máte na co vzpomínat. První svatbu máme přeci jen jednou, tak hurá na párty!Pro družičky nebo pro svědka se může zd&aacu… (Celý text)

5 rad, jak vytvořit dětskou oslavu

Každý rok si lámeme hlavu nad oslavou pro naše malé poklady. Chceme vždy originální oslavu, která rozzáří oči a zahřeje na duši. Jak tedy takovou dětskou oslavu vytvořit? V jakém stylu? Co použít?Děti mají vždy jasnou p… (Celý text)