Párty v barvách


Prodejny

Z důvodu nařízení vlády jsou naše kamenné provozovny dočasně uzavřeny od 22.10.-3.11.2020. Provoz e-shopu je nepřerušen. 

 

Naše prodejny s párty výzdobou najdete v centru Prahy, Brně a Hradci Králové. V prodejnách můžete vybírat z více jak 10.000 druhů zboží skladem. Nabízíme velký výběr kvalitních doplňků na výzdobu nejrůznějších tématických oslav a večírků.

Praha:

Brno:

Hradec Králové:


Naše nabídka služeb a zboží

  • Nafukování balónků heliem
  • Rozvoz nafouknutých balónků po Praze
  • Seženete u nás kompletní výzdobu na rozlučku se svobodou
  • Dekorace na svatbu a svatební hostinu
  • Výzdoba na oslavy pro děti
  • Vše na babyshower
  • Doplňky do fotokoutku

 

Jsme specialisté na narozeninové párty a nabízíme Vám nepřeberné množství balónků i dortových svíček. Balónky umíme nafouknout na počkání přímo na našich pobočkách a v případě většího množství nabízíme i jejich rozvoz. V nabídce najdete balónky fóliové i latexové v nejrůznějších provedeních. Více o nafukování balónků najdete zde.

Pokud si nejste jistí tématem, stačí projít naše stránky a nechat se inspirovat. Vybírat můžete z mnoha oblíbených i méně tradičních témat. Mezi nejoblíbenější párty podle typu patří beze sporu pirátské, námořnické a havajské plážové párty. Zahrát si můžete také na kovboje a indiány z divokého západu. Vtipné retro a hippie párty budou bavit všechny Vaše přátele na zahradních večírcích a narozeninových oslavách. Na takové párty doporučujeme jednorázové nádobí - u nás najdete vše od brček až po ubrusy, které k sobě ladí.


V sekci pro děti nabízíme dekorace a doplňky nejen pro roztomilé malé berušky a včelky nebo drsné piráty i rozlítané piloty. Je možné u nás pořídit i komplet výzdobu na dokonale strašidelnou halloweenskou nebo čarodějnickou párty a stezky odvahy.

Na narozeninové párty jsme specialisté a nabízíme Vám nepřeberné množství balónků i dortových svíček. Balónky umíme nafouknout na počkání přímo na našich pobočkách a v případě většího množství nabízíme i jejich rozvoz.

Rozmanitý sortiment na rozlučkové párty a svatební obřad či hostinu vykouzlí na Vaší životní události pohádkovou atmosféru. 

Našim zákazníkům nabízíme také službu půjčovny kostýmů. Veškeré informace o této službě i kompletní výběr karnevalových kostýmů naleznete zde: www.pujcovna-kostymu-florenc.cz